Amazon Prime Day 2022 tarihleri belli oldu

Amazon Prime Day 2022 etkinliğinin temmuz ayında gerçekleştirileceği daha önce açıklanmıştı. Etkinliğin kesin tarihleri de sonunda belli oldu. Amazon’un geleneksel “alışveriş festivali” bu yıl 12-13 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Amazon geçtiğimiz yıl Prime Day etkinliğini haziran ayında gerçekleştirmişti. Bu yıl ekstra birkaç hafta daha beklemeyi tercih eden şirket, yine yaz geleneğinden şaşmadı. Hatta temmuz ayının Amazon Prime Day için daha öncelikli tercih olduğu ve şirketin rutinine döndüğü rahatlıkla söylenebilir. Amazon 2020’de pandemi nedeniyle Prime Day etkinliğini ekim ayında gerçekleştirmek zorunda kalmıştı.

Amazon Prime Day’de Prime abonelerine özel fırsatlar sunuyor. Bu etkinlik bir “alışveriş festivali” olmanın yanı sıra insanları Prime abonesi olmaya teşvik eden bir araç niteliği de taşıyor. Türkiye’de Amazon Prime’ın aylık abonelik bedelinin ilk günden bu yana 7,90 TL olduğunu hatırlatmakta fayda var. Prime aboneleri Prime Video ve Prime Gaming platformlarına da ekstra bir ücret ödemeden erişebiliyor. Prime aboneliği normal zamanlarda da özel indirim ve hızlı teslimat gibi fırsatlar sunuyor.

Amazon Prime Day 2022 kapsamında kullanıcıların karşısına çıkacak özel teklifler şu an için bilinmiyor. Ancak etkinlik yaklaştıkça bu tekliflerin de netleşeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun