Amazon Prime abonelik bedeli önümüzdeki hafta sonu için 221 TL’ye iniyor

amazon prime

Geçtiğimiz pazar günü düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’nden Mozart in the Jungle dizisi sayesinde iki heykelcik ile ayrılan Amazon, bu başarısını önümüzdeki hafta sonu için Amazon Prime servisinin yıllık abonelik ücretini 221 TL’ye indirerek kutluyor. Normalde servise abone olmanın bir yıllık bedeli 300 TL.

Amazon, indirimli üyelik teklifini tahmin edilebileceği üzere yeni Prime aboneleri kazanma amacıyla sunuyor. Ancak mevcut Prime aboneleri, hediye etmek amacıyla bir abonelik satın alarak bunu daha sonra kendi aboneliklerini uzatmak için kullanabiliyor.

Ücretsiz iki günde teslimat, Prime Video ve Prime Music servislerine ve diğer imkanlara erişim gibi özelliklerin yanı sıra, Prime üyeleri bazı yeni video oyunları da indirimli fiyatlar üzerinden oynama imkanına kavuşuyor. Prime abonelerine sunulan imkanların artması, bu tarz indirimleri biraz daha anlamlı hâle getiriyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...