Teknoblog Elektronik Baskı Amazon “milyonlarca” Kindle satmış

Amazon “milyonlarca” Kindle satmış

Amazon içinde bulunduğumuz hafta içinde 2009’un son çeyreğine dair finansal rakamlarını açıkladı. Görünen o ki, Noel zamanı yapılan alışverişler Amazon’un gelir hanesine fazlasıyla yazılmış.

Amazon CEO’su Jeff Bezos toplantıda yaptığı konuşmada “Milyonlarca insanın Kindle’ı var. Ve Kindle sahipleri çok okuyorlar. Bir kitabın hem baskı versiyonu hem de Kindle versiyonu varsa, her 10 fiziksel kitaba karşılık 6 tane Kindle kitabı satıyoruz. Bu rakam sadece paralı Kindle kitapları için geçerli, ücretsiz kitaplar için sayı daha da yukarılara çıkıyor.” cümleleriyle Amazon Kindle’ın başarısını ortaya koydu. 27 ayda gelinen başarı gerçekten alkışı hak ediyor. Bir de Kindle’ı Türkiye’de satmaya başlarlarsa daha kuvvetli bir alkışı bizden alacaklar. Sık sık Amazon Kindle’ın internet sitesini kontrol etmekten usandık.

İlgili – Amazon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Amazon Alexa Cortana'ya evinde meydan okumaya hazırlanıyor

1 YORUM

  1. Bu arada hemen belirteyim. Kindle urunlerini amazon assoicates programina uye olarak bloglarinizda pazarlarsaniz, her satistan 25$ komisyon aliyorsunuz. Ben son 1 senede ingilizce bloglarimi kullanarak 140, 150 adet satis yapmayi basardim.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz