Alice Müzikali Disney+’ta izleyicilerle buluşacak

BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığıyla 2019 yılında sahneye taşınan Alice Müzikali Disney+ aracılığıyla sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Lewis Carroll’un kült eserinden uyarlanan müzikalde Serdar Bildiş’in yönetmenliği Beyhan Murphy’nin kareografisiyle bir araya geliyor.

Serenay Sarıkaya’nın ‘Alice’ olarak izleyici karşısına çıktığı, başladığı günden bu yana kapalı gişe oynayan ve övgü dolu yorumlar alan ‘Alice Müzikali’nin başarılı oyuncu kadrosunda; Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” karakterleri ile başrolleri paylaşıyorlar. 

Alice Müzikali’nin çekimleri, 2019’dan bu yana sahnelendiği Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Alice Müzikali Disney+ ekranlarına 10 Şubat’ta gelecek

Alice Müzikali Disney+ aboneleriyle 10 Şubat itibarıyla buluşacak. Müzikal güçlü oyuncu kadrosu, efsanevi hikayesi, gösterişli kostümleri, dünya standartlarındaki prodüksiyonu, keyifli şarkıları ve danslarıyla eğlenceli dakikalar vadediyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun