AKG 1000 dolarlık N5005 ile stüdyo kalitesinde ses vadediyor

akg n5005AKG N5005 adını taşıyan yeni kulak içi kulaklıklarını CES 2018’de tanıttı. N5005’in dikkat çeken ilk yönü, 999.95 dolarlık fiyat etiketi oluyor. Şirketin Studio on-the-go isimli serisini genişleten kulaklık, farklı kablo ve kulaklık ucu seçenekleriye geliyor. N5005, müzik meraklılarının ve müzisyenlerin tercihlerine uygun filtreler de sunuyor.

Siyah renkli N5005’in şık kulak topuzları çizilmelere karşı dayanıklı. Her bir N5005, kendisine özgü bir seri numarası taşıyor. Bu numara kulaklığın kutusunda bulunan küçük bir diske kazanmış olarak görülüyor.

Yüksek çözünürlüklü ses desteği ise kulaklığın CD kalitesindeki çözünürlükten de daha fazlasını aktarabileceği anlamına geliyor. N5005, bunun için AKG’nin ne Dynamic ve Quad BA sürücülerinin birleşiminden oluşan bir teknolojiden yararlanıyor.

N5005’in kutusundan farklı türlerde çeşitli aksesuarlar çıkıyor. Dört set kulaklık ucu, üç set SpinFit kulaklık ucu, dört adet değiştirilebilir ses filtresi, bir taşıma kılıfı ve temizleme araçları da N5005 ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Kablo konusunda ise 3.5 ve 2.5 mm. uzunluğundaki kablolara ek olarak üç tuşlu bir uzaktan kumandası da bulunan bir Bluetooth aksesuarı ve sekiz saatlik pil ömrüne sahip mikrofonlu bir kablo, kutudan çıkıyor.

AKG N5005 ilkbaharda satışa sunulacak

AKG N5005, ilkbaharda satışa sunulacak. Yüksek fiyatı, N5005’in daha çok profesyonellerin tercih edeceği bir çözüm olacağını düşündürüyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...