AirPods Pro satın almayı düşünenler için Amazon.com.tr’de indirim var

Apple’ın bugünkü iPhone 13 etkinliğinde üçüncü nesil AirPods modelini tanıtması da beklentiler arasında yer alıyor. Bununla birlikte aktif gürültü engelleme ve bunun gibi daha üst seviye özelliklere sahip olan AirPods Pro, bir süre daha en güncel ürün olmayı sürdürecek. Tavsiye edilen satış fiyatı 2499 TL olan bu tam kablosuz kulaklık, bir süredir Amazon.com.tr’de 1800-1850 TL arasında fiyatlarla satılıyor.

Daha önce detaylı incelemesini yayınladığımız AirPods Pro, tatmin edici ses çıkış seviyesi, baskın hâle gelmeden yeterli hissi veren baslar ve aşırıya kaçmayan tizler sunuyor. Her kulağa uygun olacak biçimde farklı silikon uçlar kutuda yer alıyor. Uzun süreli kullanımda fazla rahatsızlık yaratmıyor.

Eğer Apple’ın iPhone, iPad, Apple Watch veya Mac gibi ürünlerini kullanıyorsanız, AirPods Pro ile hızlı eşleştirme ve bağlantı avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Üstelik aynı iCloud hesabı altındaki Apple aygıtlarıyla hızlı geçiş imkanı da mevcut. “Hey Siri” diyerek Siri’ye hızlı erişim, Siri’nin gelen mesajları okuması gibi avantajlar da var.

Lightning-USB-C kablosuyla birlikte gelen bu kulaklık, aynı zamanda kablosuz şarj destekli bir kutuyla geliyor. Bu da pratiklik sağlıyor.

Bugünlerde bir AirPods Pro satın almayı düşünenlerin mutlaka gözden geçirmesi gereken bir fırsat. Detayları aşağıdaki SATIN AL düğmesinde bulabilirsiniz.

AirPods Pro satın almayı düşünenler için Amazon.com.tr'de indirim varAirPods Pro
Amazon.com.tr’den satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski bir sistem yazılımını çalıştıran PlayStation 5 başarılı şekilde jailbreak edildi

Sony'nin yaşı ikiye yaklaşan oyun konsolu PlayStation 5'in yazılımı en sonunda kırıldı, diğer bir deyişle jailbreak edildi. Korsanlar bir Webkit hassasiyetini kullanarak IPV6 kernel...

Twitter tweet düzenleme özelliği bazı kullanıcılara açılmaya başladı

Twitter tweetleri düzenleme yeteneğini Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki Twitter Blue aboneleri için sunmaya başladı. Şirketin paylaştığı bir tweete göre, bu özellik yakında ABD'ye...

Orta segmentin dikkat çekici üyelerinden Oppo A96 Türkiye’de satışta

Oppo, A serisinin en yeni üyesi A96'yı Türkiye'de satışa sundu. Çizilmelere ve parmak izine karşı dayanıklı olduğu belirtilen Oppo Glow Design ile birlikte gelen...

Apple CEO’su Tim Cook’tan ilginç metaverse açıklaması

Şu sıralarda Avrupa'yı dolaşan Apple CEO'su Tim Cook, basın mensuplarına konuşmaya devam ediyor. Hollanda merkezli Bright isimli yayın organının sorularını yanıtlayan Cook; artırılmış gerçeklik,...

İNCELEMELER >>