AirPods Pro satın almayı düşünenler için Amazon.com.tr’de indirim var

Apple’ın bugünkü iPhone 13 etkinliğinde üçüncü nesil AirPods modelini tanıtması da beklentiler arasında yer alıyor. Bununla birlikte aktif gürültü engelleme ve bunun gibi daha üst seviye özelliklere sahip olan AirPods Pro, bir süre daha en güncel ürün olmayı sürdürecek. Tavsiye edilen satış fiyatı 2499 TL olan bu tam kablosuz kulaklık, bir süredir Amazon.com.tr’de 1800-1850 TL arasında fiyatlarla satılıyor.

Daha önce detaylı incelemesini yayınladığımız AirPods Pro, tatmin edici ses çıkış seviyesi, baskın hâle gelmeden yeterli hissi veren baslar ve aşırıya kaçmayan tizler sunuyor. Her kulağa uygun olacak biçimde farklı silikon uçlar kutuda yer alıyor. Uzun süreli kullanımda fazla rahatsızlık yaratmıyor.

Eğer Apple’ın iPhone, iPad, Apple Watch veya Mac gibi ürünlerini kullanıyorsanız, AirPods Pro ile hızlı eşleştirme ve bağlantı avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Üstelik aynı iCloud hesabı altındaki Apple aygıtlarıyla hızlı geçiş imkanı da mevcut. “Hey Siri” diyerek Siri’ye hızlı erişim, Siri’nin gelen mesajları okuması gibi avantajlar da var.

Lightning-USB-C kablosuyla birlikte gelen bu kulaklık, aynı zamanda kablosuz şarj destekli bir kutuyla geliyor. Bu da pratiklik sağlıyor.

Bugünlerde bir AirPods Pro satın almayı düşünenlerin mutlaka gözden geçirmesi gereken bir fırsat. Detayları aşağıdaki SATIN AL düğmesinde bulabilirsiniz.

AirPods Pro
Amazon.com.tr’den satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nvidia Arm’ı satın almaktan vazgeçmek üzere

Nvidia, çip tasarımcısı Arm'ı 40 milyar dolar karşılığında satın almaktan vazgeçmeye hazırlanıyor. Söz konusu iddiayı Bloomberg gündeme getirdi. Anlaşmanın hem düzenleyici kurumlar tarafından çok...

James Webb Uzay Teleskobu ana yörüngesine yerleşti

James Webb Uzay Teleskobu sonunda yeni evine ulaştı. NASA'dan yapılan açıklamada, uzayın derinliklerindeki gözlemevinin ana yörüngesine yerleştiği belirtildi. Teleskobun aynalarının açılımı daha önce gerçekleşmişti....

Nvidia RTX 3050’nin gerçek performansı ilk inceleme ile görülüyor

Nvidia'nın duyurusu yeni yapılan bütçe dostu grafik kartı GeForce RTX 3050, bu hafta içinde, daha doğrusu 27 Ocak'ta yurt dışında piyasaya çıkıyor. Kartın raflara...

İNCELEMELER >>