AirPods 2. nesil modelleri için dikkat çekici indirim fırsatı

Bugünlerde bir AirPods satın almayı düşünenler için Apple’ın kablosuz kulaklığında dikkat çekici bir indirim Hepsiburada’da mevcut durumda. AirPods 2. nesil modelinin hem kablosuz şarj destekli hem de sadece kablolu şarj özellikli şarj kutusuna sahip modellerinde dikkate değer indirimler bulunuyor.

Apple AirPods kulaklıklar en çok ilgi gösterilen kulaklık seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle iPhone, iPad veya Mac gibi Apple ürünlerini kullananlar bu kulaklıklara ilgi gösteriyor. Bununla birlikte AirPods ile Android telefon kullanmak da mümkün oluyor. Ancak Apple cihaz sahipleri AirPods sayesinde farklı cihazlar arasında hızlı geçiş ve eşleştirme, Siri’yi eller serbest şekilde kullanma, iPhone’a gelen yazılı mesajları sesli olarak dinleme gibi avantajlara sahip oluyor.

AirPods 2. nesil şarj kutulu model Hepsiburada’da 1599 TL yerine 1099 TL’ye satılıyor. Ürünün satıcısı olarak da Hepsiburada listeleniyor ve Apple Türkiye garantili olarak satılıyor. Aşağıdaki satın al butonu üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

AIRPODS 2. NESİL ŞARJ KUTULU SATIN AL
1599 TL – 1099 TL (HEPSİBURADA)

AirPods 2. nesil kablosuz şarj kutulu model Hepsiburada’da 1999 TL yerine 1099 TL’ye satılıyor. Ürünün satıcısı olarak da Hepsiburada listeleniyor ve Apple Türkiye garantili olarak satılıyor. Aşağıdaki satın al butonu üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

AIRPODS 2. NESİL KABLOLU ŞARJ KUTULU SATIN AL
1999 TL – 1499 TL (HEPSİBURADA)

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple karma gerçeklik başlığı için dikkat çekici iddia

Apple karma gerçeklik başlığı hakkındaki haberler çok uzun süredir etrafta dolaşıyor. Başlıkla ilgili en dikkat çekici paylaşımlar da genellikle ünlü analist Ming-Chi Kuo'dan geliyor....

Samsung Galaxy A03 tanıtıldı: 48 MP kamera, 5000 mAh pil

Samsung ağustos ayında tanıtılan Galaxy A03s ve geçtiğimiz hafta duyurulan Galaxy A03 Core modellerinin ardından Galaxy A03'ü gözler önüne çıkardı. Akıllı telefon geçtiğimiz ocak...

Apple Store Türkiye artan fiyatlarla tekrar satışa başladı

Apple geçtiğimiz salı akşamı itibarıyla Türkiye'de döviz kurunda yaşanan hızlı artış nedeniyle ürün satışlarını durdurmuştu. Yaklaşık üç günün ardından Apple Store Türkiye çevrimiçi mağazasında...

İNCELEMELER >>