Teknoblog Mobil Acer’ın beklenen Android tableti kendini gösterdi – Video

Acer’ın beklenen Android tableti kendini gösterdi – Video

Acer yakında piyasaya çıkacak olan Android tabletlerini geçen ay New York’ta düzenlediği basın toplantısında kimseye denetmemişti, ancak görünüyor ki şirket aynı sıkı kontrolü ortaklarına veya çalışanlarına uygulamıyor. Acer’ın 10 inç’lik Android tabletine ait olan üç video YouTube’da yayınlandı. Bu videolar sadece tableti çalışırken göstermekle kalmıyor, Acer’ın özelleştirilmiş Android uygulamalarını da gözler önüne seriyor.

Kullanıcı arayüzünün hâla beta sürecinde olduğunun rahatlıkla anlaşıldığı bu video şirket için bir test sunumu gibi görünüyor. Hatırlatalım ki,  Acer bu tabletleri Nisan ayında Android’in Honeycomb sürümüyle çıkarmayı planlıyor. Görünüşe göre şirket jiroskop tabanlı sayfa dönüşleri ve fotoğraf ve e-kitap okuyucu uygulamalarına özel eşsiz yakınlaştırma işaretleri üzerinde çalışmış. Ana ekrana ve ilk videodaki uygulama çekmecesine bakılınca Android 2.2 Froyo sürümüyle çalıştığı anlaşılan bu tabletle ilgili daha fazla ayrıntı için biraz daha beklemek gerekecek. Şimdilik aşağıdaki videolarla idare edin.

Video: Acer’ın Android tableti

İlgili – Engadget Çince

1 YORUM

  1. Kötü olmuş yahu, kendi ekledikleri videolarda bile ikonların üzerine dokununcaçalışmıyor, iki üç kez dokunması gerekiyor. Bence buna “fail” diyebiliriz. :)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz