Acer Aspire 3 dizüstü bilgisayarda bugüne özel indirim fırsatı

Dizüstü bilgisayar satın almayı düşünen, ancak Intel’in yeni duyurduğu 10. nesil işlemcileri beklemek istemeyenler için Hepsiburada’da dikkate değer bir dizüstü bilgisayar fırsatı var. Acer Aspire 3 A315-55G modeli bugüne özel olarak yüzde 20 indirimle sunuluyor.

Acer Aspire A3 modelinin özelliklerine baktığımızda 8. nesil Intel Core i7-8565U işlemcinin bulunduğunu görüyoruz. 8 GB RAM, 512 GB SSD bellek de mevcut. Aynı zamanda Nvidia MX230 ayrık grafik işlemci birimi de bu dizüstü bilgisayarda yer alıyor. Bilgisayar FreeDOS olarak satılıyor, yani işletim sistemi olarak Windows yüklü gelmiyor. Bunun için ayrıca lisans satın alınmalı. Eğer isterseniz ücretsiz bir Linux dağıtımı da kurabilirsiniz.

Acer Aspire 3 dizüstü bilgisayarda bugüne özel indirim fırsatıAcer Aspire 3 A315-55G Intel Core I7 8565U 8GB 512GB SSD MX230 Freedos 15.6″ FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.HEDEY.006
 %20 indirim  5.873,75 TL  4.699 TL

SATIN AL

15.6 inç Full HD ekranı olduğu için sayısal tuş takımı da mevcut. Bir adet USB 2.0, iki adet USB 3.1 portu da bulunuyor. Aynı zamanda HDMI portunun da yer aldığını görüyoruz. Ağırlığı 2 kilogramın altında olan bu ürünün pilinin tek bir şarjla 9 saate varan çalışma ömrü de sunulduğu belirtiliyor.

Ürünle ilgili olarak gelen yorumlar olumlu. Hepsiburada’da 5 üzerinden 5 puan almış gibi görünüyor. Gerçekten de, sunduğu özelliklerle hem işte hem de evde kullanım için uygun bir ürün niteliğini taşıyor. Ayrıca uzaktan eğitimin yapıldığı bu dönemde öğrenciler için de uygun bir ürün olabilir.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 16 Beta 5 ile birlikte uzun bir aradan sonra pil yüzdesi göstergesi yeniden görünüyor

Apple pazartesi akşamı iOS 16'nın beşinci geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu sürümle bir dizi değişiklik geliyor, ancak Twitter'daki paylaşımlar dikkatinizi çektiyse, herkesin ilgisini çekenin...

Huawei Nova Y70 İncelemesi

Huawei Nova Y70 inceleme yazısında ve videosunda, uzun pil ömürlü ve gençlere özel telefonla ilgili yorumlar ve detaylar yer alıyor.

Instagram fotoğrafları TikTok benzeri şekilde göstermekten vazgeçmeyecek

Instagram tartışmalı tasarım değişikliğini rafa kaldırmış olabilir, ancak bu durum şirketin tam ekran içeriklere olan ilgisini durdurduğu anlamına gelmiyor. Pazartesi günkü haftalık soru-cevap etkinliğinde...

As Dusk Falls inceleme: 7 saat oyun süresine sahip eşsiz bir deneyim

Çok klişe olacak belki ama hayat seçimlerden ibaret. Bilinçli olarak, kimi zamanda bilinçsiz olarak yaptığımız seçimler, insanlara ve hayatla ilgili birçok detaya karşı önyargılarımızın...

İNCELEMELER >>