A101’de iPhone 13 Pro Max, iPhone 13, iPad 9. Nesil ve AirPods Pro fırsatları var

A101 21 Temmuz 2022 Aldın Aldın teknoloji ürünlerine baktığımızda Apple’ın bazı iPhone 13 serisi modellerinde dikkat çekici indirim fırsatları olduğunu görüyoruz. iPhone 13 Pro Max ve 13 modellerinin bazı depolama alanı seçenekleri, farklı renkleriyle, tavsiye edilen Türkiye satış fiyatlarının altında sunuluyor.

Öncelikle iPhone 13’ün 128 GB kapasiteli versiyonunun siyah, yıldız ışığı, mavi renkleri 20.999 TL’ye satılıyor. Böylelikle 22.499 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatının altında bu Apple telefonuna sahip olabilirsiniz. 128 GB’lığın kırmızı, yeşil ve pembe renkleri tükenmiş. Bu nedenle acele etmenizde fayda olabilir. 256 GB kapasiteli iPhone 13’ün yıldız ışığı, pembe, siyah ve kırmızı renkleri 22.999 TL’ye satılıyor. Burada da 1500 TL civarında bir indirim var. Bu kapasitede mavi ve yeşilin, bu yazıyı hazırlarken tükendiğini görüyoruz.

iPhone 13 Pro Max’in de 128 GB ve 256 GB kapasiteli versiyonları satılıyor. 128 GB kapasiteli modellere baktığımızda; grafit, mavi ve yeşil modeller şu anda satışta. Gümüş ve altın renk seçenekleri tükenmiş görünüyor. Fiyat ise 31.399 TL. Bu depolama kapasitesinde tavsiye edilen satış fiyatı ise 32.999 TL. Yani 1600 TL’lik bir indirim var.

256 GB kapasiteli iPhone 13 Pro Max’in gümüş, mavi ve grafit renkleri 33.999 TL’ye satılıyor. Burada da 34.999 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatına göre 1000 TL’lik bir indirim bulunuyor. Altın renk ise tükenmiş görünüyor.

iPad 9. Nesil satın almak isteyenler için de bir indirim var. 64 GB kapasiteli Wi-Fi modelini 5749 TL’ye satın almak mümkün. Tabletin gümüş ve gri renkleri satışta bulunuyor. Tavsiye edilen satış fiyatının 7199 TL olduğunu düşündüğümüzde iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

AirPods Pro satın almayı düşünenler için de iyi bir fırsat mevcut. AirPods Pro ve MagSafe Şarj Kutusu 3799 TL’lik fiyatıyla, 5399 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatına göre dikkate değer bir indirimle birlikte geliyor.

A101 21 Temmuz kataloğu içindeki TV ürünleri

TV satın almayı düşünenler için iki farklı fırsat var. Bunlardan bir tanesi olan Samsung 40T5300 Full HD Smart TV özellikle yazlık için TV düşünenler için isabetli olacaktır. 5.699 TL’ye satılan bu üründe dahili uydu alıcısı, 2 HDMI, 1 USB portu ve Smart TV gibi temel özellikler bulunuyor.

Yazlık için uygun olabilecek bir diğer ürün ise Hi-Level HL39DAL13 39” HD Android Smart Uydu Alıcılı TV. 3.099 TL’lik fiyatının karşılığında 3 adet HDMI, 2 adet USB girişi, Wi-Fi, Smart TV, Android TV uygulamaları gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Yukarıda listelediğimiz başlıca fırsatlar dışında A101 21 Temmuz Aldın Aldın ürünleri kapsamındaki diğer fırsatları buradan inceleyebilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 16 Beta 5 ile birlikte uzun bir aradan sonra pil yüzdesi göstergesi yeniden görünüyor

Apple pazartesi akşamı iOS 16'nın beşinci geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu sürümle bir dizi değişiklik geliyor, ancak Twitter'daki paylaşımlar dikkatinizi çektiyse, herkesin ilgisini çekenin...

Huawei Nova Y70 İncelemesi

Huawei Nova Y70 inceleme yazısında ve videosunda, uzun pil ömürlü ve gençlere özel telefonla ilgili yorumlar ve detaylar yer alıyor.

Instagram fotoğrafları TikTok benzeri şekilde göstermekten vazgeçmeyecek

Instagram tartışmalı tasarım değişikliğini rafa kaldırmış olabilir, ancak bu durum şirketin tam ekran içeriklere olan ilgisini durdurduğu anlamına gelmiyor. Pazartesi günkü haftalık soru-cevap etkinliğinde...

As Dusk Falls inceleme: 7 saat oyun süresine sahip eşsiz bir deneyim

Çok klişe olacak belki ama hayat seçimlerden ibaret. Bilinçli olarak, kimi zamanda bilinçsiz olarak yaptığımız seçimler, insanlara ve hayatla ilgili birçok detaya karşı önyargılarımızın...

İNCELEMELER >>