TV satın almayı düşünenler için A101’de ilgi çekici fırsatlar var

A101 12 Mayıs 2022 Aldın Aldın teknoloji ürünlerine baktığımızda dikkat çeken en önemli detay Toshiba TV’lerdeki indirimler oluyor. Geçen hafta Toshiba’nın 65 inç TV modeli bir fırsatla sunulmuştu. Şimdiyse 50 ve 55 inçlik TV modellerinde özel fiyatın olduğunu görüyoruz.

Öncelikle Toshiba 55UA2063DT 55” Ultra HD TV modeli 6.999 TL’lik fiyat etiketiyle sunuluyor. 4 adet HDMI, 2 adet USB portu, dahili Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast, Google Play Store, YouTube, Netflix, Prime Video gibi yüklü gelen uygulamalar var. Android TV olması, uygulama ve oyun yükleme konusunda elinizin epey rahat olacağı anlamına geliyor.

Aynı TV modelinin 1000 TL daha ucuzu olan Toshiba 50UA2063DT 50” 4K TV ise, yukarıda saydığımız özellikleri 5.999 TL’lik fiyattan elde etmeyi sağlıyor. Tabii ki, 50 inç ile daha küçük bir ekran boyutunun varlığı söz konusu. Ancak bu fiyata birçok Android TV özelliğinden yararlanacak olmak kulağa epey hoş geliyor.

Mutfağa veya ikinci odasına bir TV satın almayı düşünenler için 32 inç ekranlı bir Toshiba TV modeli var. Toshiba 32W2163DT 32″ Uydulu HD Smart TV modeli 3.099 TL’lik fiyat etiketiyle geliyor. Bu TV’de iki adet HDMI portu, yüklü gelen YouTube ve Netflix uygulamaları, dahili Wi-Fi, kablosuz ekran, dahili HD uydu alıcı gibi ilgi çekici özellikler var.

A101’de Aldın Aldın ürünleri arasında yer alan bir başka ürün de Axen AX58LED203 58″ UHD Uydulu Android TV. 5.799 TL’lik fiyat etiketine sahip olan 58 inç ekranlı bu TV modelinde dahili uydu alıcı, 3 adet HDMI portu, 2 adet USB portu, HDR 10 desteği, dahili Wi-Fi gibi özellikler var.

Akıllı telefon satın almayı düşünenler için ise Oppo A54 128 GB modeli 3.349 TL’lik fiyattan sunuluyor. Geçen yılın ortalarında satışa çıkmış olan bu Android telefon modelinde 6.51 inç IPS LCD HD ekran, 5000 mAh kapasiteli pil, 13 megapiksel ana kameranın da yer aldığı üç arka kamera, 16 megapiksel ön kamera, 4 GB RAM, 128 GB dahili hafıza gibi özellikler var. Detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada bir başka ilgi gören Oppo telefonu olan Oppo A16 3/32 GB Cep Telefonu da A101’de 2.599 TL’ye satılıyor. Bu telefonun da detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda listelediğimiz TV fırsatları dışında A101 12 Mayıs Aldın Aldın kapsamındaki diğer fırsatları buradan inceleyebilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AFAD Acil Çağrı mobil uygulamasıyla hayat kurtarıcı hizmet ve bilgilere erişebilirsiniz

Sabaha karşı saat 04.17'de meydana gelen merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki deprem çevredeki birçok yerleşim birimini etkiledi. Deprem bölgesindeki iletişim altyapısının...

Türk Telekom afet bölgesindeki acil iletişim ihtiyaçları için sunduğu hizmetler hakkında bilgi verdi

Türk Telekom, yaptığı bir açıklamada 6 Şubat Pazartesi sabah karşı 04.17'de meydana gelen 7.4 şiddetindeki depremden etkilenen tüm illerde kesintisiz iletişimi sağlamak adına alınan...

Elon Musk’tan deprem bölgesinde Starlink desteği için “yardıma hazır” mesajı

Sabaha karşı 04.17'de Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu'nun büyük bir bölümünde hissedilen 7.4 şiddetindeki depremin ardından iletişimin kesintisiz biçimde yürütülmesi için tüm GSM operatörleri...

Mobil operatörlerden deprem ile ilgili ortak duyuru

Bu sabaha karşı saat 04.17'de Güneydoğu Anadolu'nun büyük bir bölümünde hissedilen 7.4 büyüklüğündeki depremin ardından tüm resmi kurumların yanında iletişim operatörleri de teyakkuza geçti....

İNCELEMELER >>