Fırsatlar

2023 model 55 inç Samsung UE55CU7200UXTK2023 TV’de Amazon Prime fırsatı

Samsung UE55CU7200UXTK

Devam eden Euro 2024 maçlarını daha yüksek bir görüntü kalitesiyle izlemek isteyenler için 55 inç Samsung UE55CU7200UXTK modelinde Amazon Prime üyelerine özel bir fırsat var. Normal fiyatı 21.949 TL olan TV’yi Prime üyeleri kısa bir süre için 19.754 TL’ye satın alabiliyorlar.

Samsung UE55CU7200UXTK özellikleri

Samsung’un 2023 model Smart TV seçeneklerinden biri olan UE55CU7200UXTK, 55 inç 140 ekran boyutuyla ev eğlencesine yeni bir boyut getiriyor. 4K çözünürlüğe sahip bu LED TV, SAMSUNG Store üzerinden 19.754 TL’lik fiyatıyla ve Prime seçeneği sayesinde ücretsiz kargo fırsatıyla dikkat çekiyor. Ürün, kullanıcılar tarafından 5 üzerinden 4,5 yıldız alarak kalitesini ispatlamış durumda. Ayrıca geçtiğimiz ay 50’den fazla adet satın alınarak Amazon’un Seçimine de layık görülmüş.

Ürünün en beğenilen özellikleri arasında gelişmiş PurColor teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji sayesinde, televizyon ekranında çok daha geniş bir renk yelpazesi sunuluyor. Bu, futbol sahasındaki yeşilin canlılığından muhteşem gün batımlarına kadar, görüntülerin daha gerçekçi ve canlı olmasını sağlıyor. Kristal İşlemci de renk, ses ve daha fazlasını otomatik olarak dönüştürerek içeriğinizin kalitesini maksimuma çıkarıyor.

HDR ve Mega Kontrast özellikleri, her karenin doğal ve derin görünmesine olanak tanıyor. Özellikle karanlık ve parlak sahneler arasındaki geçişlerde, ayrıntıların belirginleşmesi ve önemli noktaların vurgulanması izleme deneyimini üst seviyeye taşıyor. Bu, özellikle HDR destekli içeriklerde fark yaratıyor.

Object Tracking Sound Lite ve Motion Xcelerator, SAMSUNG’un bu modelini benzersiz kılan diğer özellikler. Object Tracking Sound Lite, 3D surround ses deneyimiyle izleyicileri adeta hikayenin içine çekerken, Motion Xcelerator, özellikle yüksek hız gerektiren spor, film ve oyunlarda akıcı ve net görüntüler sunuyor.

Son olarak, Samsung UE55CU7200UXTK modelinin bağlanabilirlik seçenekleri de oldukça geniş. Wi-Fi üzerinden internete kolayca bağlanabilen televizyon, Netflix, Prime Video, YouTube ve diğer birçok internet servisini destekliyor. Akıllı kumanda ve güç kablosu gibi bileşenlerin yanı sıra oyun modu, otomatik ses düzeycisi gibi kullanışlı özellikler de bu modelde yer alıyor. 55 inç boyutu ve modern tasarımıyla her eve uyum sağlayacak olan bu Smart TV, ev eğlencesini bir üst seviyeye taşıyor.

Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER