2016 Yılbaşı Hediye Rehberi: Apple Watch

Geçtiğimiz yılın sonbaharında tanıtılan ve bu yılın ilkbaharında piyasaya sürülen Apple Watch, akıllı saat pazarının en cezbedici üyesi haline gelmekte fazla zorlanmadı. Apple Watch’un popülaritesinin artmasıyla birlikte akıllı saat için hazırlanan aksesuarların sayısı da yükseldi. Sevdiğini yılbaşında Apple Watch ile mutlu etmek isteyenlerin aşağıdaki listeye göz gezdirmesinde fayda var.

Apple Watch

apple-watch-141215

Üç farklı versiyonla kullanıcıların karşısına çıkan Apple Watch’un “orta segment” olarak nitelenebilecek modeli, akıllı saatle aynı ismi taşıyor. 38 veya 42 milimetrelik paslanmaz çelik kasalara safir kaplı ekran ve farklı materyal seçeneklerinden hazırlanan kayışlar eşlik ediyor. Aynı anda hem şık hem de spor bir görüntü sunan Apple Watch, teknolojiyi bileğe de taşıyarak aynı anda üç farklı konuda memnuniyet sağlayabilir.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Apple Watch Klasik Tokalı Kayış

apple-watch-klasik-tokali-kayis-141215

Teknolojiye kayıtsız kalamayan, ancak aynı zamanda kol saatlerinin alışılagelmiş görüntüsünden vazgeçemeyenler için Apple Watch’un Klasik Tokalı Kayış’ı son derece uygun bir tercih olacaktır. Hem 38 hem de 42 milimetrelik kasalarla uyumlu versiyonları bulunan kayış için kahverengi ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Apple Watch Sport

Apple Watch_Blue Sport-650-80

Saat tercihini daha dinamik görüntüdeki modellerden yana kullananları da düşünen Apple, Watch ailesinin giriş serisi olarak tanımlanabilecek Sport versiyonlarıyla özellikle gençleri hedef kitlesine yerleştiriyor. 38 veya 42 milimetrelik alüminyum kasalar için sarı altın, roze altın, gümüş ve uzay grisi renk seçenekleri sunan Apple, kasayı Ion-X cam kaplı ekran ve rengarenk kordonlarla tamamlıyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Apple Watch Spor Kordon

apple-watch-spor-kordon-141215

Apple Watch’u daha sportif bir görüntüye büründürmek isteyenler için hazırlanan Spor Kordon, pim mekanizması aracılığıyla bilekte sabitleniyor. Yüksek performanslı floroelastomer malzemeden üretilen Apple Watch Spor Kordon için tam 16 farklı renk seçeneği bulunuyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Apple Watch Manyetik Şarj Dock’u

apple-watch-manyetik-sarj-dock-141215

Manyetik Şarj Dock’u, Apple Watch’un yan yatırılarak şarj edilmesini mümkün kılıyor. Yan yatırıldığında otomatik olarak Başucu Modu’na geçen akıllı saat, böylelikle bir çalar saat görüntüsüne kavuşmuş oluyor. Hem 38 hem de 42 milimetrelik modelleri şarj eden dock, Apple Watch’un pilini kayışı açık olarak düz biçimde yerleştirildiğinde de doldurabiliyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Beats Powerbeats 2 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

beats-powerbeats-2-141215

Apple, Watch için hazırladığı aksesuarları sadece farklı kayış seçenekleri veya şarj aletleriyle sınırlı bırakmıyor. Şirket, saatin getirdiği hareket serbestisini biraz daha artırmak için kablosuz ses ürünlerini de Watch’u tamamlayacak unsurlar arasında sayıyor. Bu ürünlerden biri olan Beats Powerbeats 2 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, hafif olmasına rağmen üst düzey dayanıklılık sunuyor. Cihazlara 9.1 metre mesafeden bağlanabilen Beats Powerbeats 2 ile 6 saat müzik keyfi yaşanıyor. 15 dakikalık hızlı şarj ise bu sürenin üstüne 1 saat daha eklenmesini mümkün kılıyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Belkin Valet Şarj Dock’u

belkin-valet-sarj-dock-141215

Apple Watch’u kullanmak için bir iPhone sahibi de olmak gerekiyor. Bu bütünlüğü esas alarak hazırlanan Belkin Valet Şarj Dock’u, kullanıcıların telefonlarını ve saatlerini birbirlerinden fazla uzaklaştırmadan rahatlıkla şarj etmelerini ve şarj esnasında cihazların ekranlarına kolayca erişilmesini sağlıyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Apple Watch için Elevation Lab NightStand

elevation-lab-nightstand-141215

Apple, Watch’u Başucu Modu’na almak için kendi çözümünü sunsa da, üçüncü tarafların hazırladığı aksesuarlarla da aynı hizmeti almak mümkün. Elevation Lab imzalı NightStand, beş farklı renk seçeneğiyle Apple Watch’un bilekte olmadığı zamanlarda da işlev kazanmasına yardımcı oluyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

Harman Kardon Esquire Mini Bluetooth Kablosuz Hoparlör

Harman-Kardon-Esquire-Mini-Bluetooth-Wireless-Hoparlor-141215

Apple Watch’un müzikal özelliklerinden tam anlamıyla faydalanabilmek için kablosuz ses aksesuarlarından yardım almak gerekiyor. Kalabalık bir ortamda Apple Watch üzerinden müzik keyfi yaşatmak için Harman Kardon Esquire Mini Bluetooth Kablosuz Hoparlör, uygun ve güçlü bir seçenek profili çiziyor.

SATIN AL (APPLE ONLINE STORE)

* Satın Al bağlantısı takip edilerek Apple Online Store üzerinden gerçekleştirilecek alışveriş işlemlerinde meydana gelebilecek herhangi bir hususta Teknoblog sorumlu tutulamaz. Bağlantıya tıklayıp daha sonra ürünü satın alan kullanıcı bu şartı kabul etmiş sayılır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun