1Password 8 sonunda Apple Watch kullanıcılarıyla buluşuyor

Popüler şifre yönetimi uygulaması 1Password’ün en güncel versiyonu 1Password 8 geçtiğimiz ağustos ayında iPhone ve iPad kullanıcılarıyla buluşmuştu. Yenilenen uygulama kullanıcılara kişiselleştirilebilir yeni bir tasarım sunmuştu. 1Password 8 Apple Watch uygulaması da sonunda dağıtıma çıktı.

Apple Watch kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunan 1Password 8 ile kullanıcılar telefonlarının yanında olmadığı veya internete bağlanamadıkları zamanlarda bile önemli bilgilerine ulaşabiliyor.

Uygulama çift faktörlü giriş kodlarına hızlı şekilde erişmeyi mümkün kılıyor. Wi-Fi şifreleri, gizli notlar ve ihtiyaç duyulan diğer bilgiler de 1Password 8 ile Apple Watch kullanıcılarının bileklerine taşınıyor.

1Password 8’in diğer uygulamalarında bulunan Large Type (Büyük Yazı) seçeneği Apple Watch’a da taşınıyor. 1Password bunun Apple Watch’un ekranının büyümesi sayesinde bu değişimin mümkün olduğu belirtildi. Large Type sayesinde daha büyük bir formatla şifre girilebiliyor ve görüntülenebiliyor.

1Password 8 Apple Watch uygulaması yeni komplikasyon seti sayesinde doğrudan saat kadranı üzerinden de başlatılabiliyor. Burada kullanıcılara hızlı erişim için çift faktörlü giriş kodlarına doğrudan geçiş imkanı da sunuluyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun