PAYLAŞ

Firefox’un Android uygulamasının tarayıcının akıllı telefonlarda daha hızlı çalışmasını sağlayan güncellemesinin üstünden çok zaman geçmemişken aynı işlem şimdi de tabletlere uygulanıyor. Şirketten yapılan açıklamada, kullanıcıların her şeyin daha hızlı olduğunu rahatlıkla farkedecekleri dile getirildi. Güncelleme ile birlikte tarayıcının başlangıcı, sayfa yüklemesi ve diğer performansları daha hızlı hale getirildi.

Hız en büyük değişim olarak gösterilirken, Firefox 15 tabletler için yenilenmiş bir arayüzü de içeriyor. Akıllı telefon versiyonunda yer alan ”harika sayfa” özelliği, tablet versiyonunda da ”harika çubuk” olarak vücut bulmuş durumda. Buna ek olarak sayfada arama yapabilme, kaydırarak sekmeyi kapatabilme gibi özellikler de güncelleme ile tarayıcıyı kullananlara sunulmuş durumda. Android tablet sahipleri ilgili kısmındaki Google Play bağlantısı aracılığı ile uygulamayı indirebilirler.

İlgili >> Firefox, Google Play

Önceki HaberFlipboard 20 milyon kullanıcı sayısını aştı
Sonraki HaberSkyDrive'ın resmi Android uygulaması yayınlandı
1987 yılında Antalya'da doğan Sinan Küstür, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü tamamladıktan sonra Londra'da bulunan Roehampton Üniversitesi'nde Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yapmıştır. Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir olan Sinan, eğitim dönemini tamamlamasının ardından teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında harmanlamayı sürdürmektedir.

YORUM YOK